VABILO

Vse člane DRUŠTVA LEDVIČNIH BOLNIKOV SL. GRADEC, vabimo na zaključek leta,

v gostilno OTT ( ob cesti Slovenj Gradec – Kotlje, Ravne na Koroškem )

v Nedeljo, dne 03. Decembra 2017 ob 12. uri.

Srečanje bo tudi letos namenjeno predvsem medsebojnemu pogovoru,  izmenjavi izkušenj in o delu društva za naprej. V želji, da se dobimo v čim večjem številu  Vas vljudno vabimo, da se skupaj poslovimo od starega leta in nazdravimo prihajajočemu letu 2018.

PREDSTAVITEV PROGRAMA:

–  začetek ob 12.00 uri

–  sprejem udeležencev s pozdravnim nagovorom;

– druženje in kosilo z zabavnim programom

Zaželjeno je, da vsak udeleženec prinese skromno darilo v okvirni vrednosti   5 EUR,  za medsebojno obdarovanje.

Prijave zbirajo sestre na dializi ( 02 88 23 480) in predsednica Vera Merc 041 469 926 ali na mail vera.merc@gmail.com. Lahko pa tudi preko spletne strani : http://www.drustvo-dlbsg.si/kontakt/

Skrajni rok za prijave je sreda, 29.11.2017.

IO DLB SL.GRADEC

Zaključek leta 2017