Vse članice in člane vabimo na družabno srečanje DLBSG, ki bo v nedeljo, 9. 9. 2018s pričetkom ob  11.00 uri na Piknik prostoru – Vinišnik (LEGEN 113, 2383 Šmartno pri Slovenj Gradcu). Do kmetije lahko pridete z avtom iz smeri Slovenj Gradec ali Šmartno pri Slovenj Gradcu)

Prijave za srečanje se zbirajo do četrtka 6.9.2018 in sicer se lahko prijavite : predsednici društva na mail vera.merc@gmail.com ali po telefonu (  tel. 041 469 926 ) ali sestram Lučki , Darji , Lenki na dializi ter Borisu Pušniku na info@drustvo-dlbsg.si .

SREČANJE BO OB VSAKEM VREMENU – s seboj prinesite obilo dobre volje.

Vabljeni.

KMETIJA VENIŠNIK

V neokrnjeni naravi, kjer se pase škotsko govedo, na obronkih Pohorja, stoji kmetija Vinišnik, katera vam ob prečudovitem pogledu na Mislinjsko dolino, Uršljo goro in Peco ponuja prostor za piknik.

V zaprtem delu piknik »placa«, kjer je prostora za okoli 60 ljudi, se nahaja mini kuhinja, kjer so vam na razpolago posoda, tekoča voda (tudi topla), hladilnika za pijačo in hrano, plinske plošče, ne manjka pa niti avtomat za pivo in priklop za glasbene aparate. V neposredni bližini se nahaja lesena utica, v kateri je ognjeni žar, prav tako lahko pečete izpod peke. Poleg notranjih prostorov pa je zunaj, pod brezami, še več miz, kjer je prav tako prostora za okoli 60 ljudi.

V kompleksu piknik »placa« se nahajata tudi ločena moški in ženski WC. Za popestritev piknika pa je na voljo še večje odbojkarsko igrišče (ponoči osvetljeno), žoge, poskrbljeno je tudi za najmlajše, kateri se lahko zabavajo v leseni hišici, na toboganu in gugalnici.

Prav tako je poskrbljeno za vaše jeklene konjičke, saj je parkirnih prostorov več kot dovolj (ti so prav tako osvetljeni). Dostop je možen tudi z avtobusom.

Družabno srečanje članov DLB Slovenj Gradec