Vabilo – tekmovanje v namiznem tenisu

V sklopu športno rekreativnih programov, DLB Slovenj Gradec v sodelovanju z ZDLBS Slovenije, organizira 14.  tekmovanje  dializnih in transplantiranih bolnikov v namiznem tenisu in sicer  dne  18.11.2018, s pričetkom ob 9.00 uri  v mali telovadnici športne hale v Slovenj Gradcu;

VABLJENI  vsi člani DLB Slovenj Gradec,  člani lokalnih društev ZDLBS, ŠD DiTra ter spremljevalci!

PROGRAM:

• 30 do 9.00 zbor tekmovalcev v mali telovadnici športne hale Sl. Gradec;
  • 00 do 13.00 razvrstitev v skupine in tekmovanje;
  • za spremljevalce in za tiste, ki ne igrajo namiznega tenisa bo organiziran lažji pohod;
  • med 13.00 in 14.00 kosilo in podelitev priznanj;

KATEGORIJE:

• dializni bolniki – posamezno;
  • transplantirani bolniki  – posamezno;
  • ženske (dializne+transplantirane);
  • spremljevalci;
  • open – če bo čas;

Igra se po pravilih NTZS  na 3 osvojene sete.

DRUGA NAVODILA:

• primerna športna oprema in obutev, vstop v dvorano samo v športnih copatih (prinesite jih seboj);
  • na tekmovališču bo na voljo voda in malica;
  • za pohod imejte s seboj primerno obutev in pohodne palice;

PRIJAVNINO – PRISPEVEK (10,00 EUR bolnik, 10 EUR spremljevalec, otroci do 12 leta 5 EUR )  je potrebno ob prijavi  nakazati na  Zvezo društev ledvičnih bolnikov Slovenije, Zaloška 7, 1000 Ljubljana, TRR SI56 0201 4001 7223 187.

Zadnji dan za prijavo je Četrtek 15.11.2018. Prijave pošljite ( obvezno na prijavnici) na e-mail: info@drustvo-dlbsg.si  ali vera.merc@gmail.com.

Prisrčno vabljeni!

Tekmovanje v namiznem tenisu 2018