Slovenska ekipa odlična na Evropskem prvenstvu dializnih in transplantiranih v  Cagliariju.

V ekipi Slovenske reprezentance dializnih in tranplantiranih, so bili zelo uspešni tudi 4 člani člani iz DLB Slovenj Gradec, ki so osvojili 6 medalj od skupno 29, ki jih je osvojila celotna ekipa. Čestitke članom DLB Slovenj Gradec Bojanu Černjak, Borisu Pušnik, Joškotu Šimic in Branetu Tome za odlične nastope na EP ETDSC Cagliari. Več v članku Mojce Lorenčič na spletni strani Dnevnika.

EP ETDSC CAGLIARI