Spoštovani,
gotovo veste, da lahko vsak državljan RS do 0,5 % svoje dohodnine nameni za podporo nepridobitnim dobrodelnim organizacijam. Če se za donacijo dohodnine ne odloči, se njegova dohodnina vrne v Proračun RS.

Svojo dohodnino lahko namenite tudi Društvu ledvičnih bolnikov Slovenj Gradec.

Spodaj najdete obrazec za odstop dohodnine našemu društvu. Prosimo vas da ga natisnete, dopolnite  s svojimi podatki, podpišite in še danes pošljite na naš naslov: DLB Slovenj Gradec, Gosposvetska cesta 1, 2380 Slovenj Gradec.

Hvala.

Zahteva_za_namenitev_dela_dohodnine_za_donacije DLBSG